google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
X
X tarafından gönderildi.

okunma sayısı 984 okuma
yorum sayısı yorum yok

Yeni Sohbet Odaları

Yeni Sohbet Odaları

– Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Sohbet Odaları vede – Yeni Sohbet Odaları – Sitemizden bahsetmek istiyorum Sohbet Odaları Genç olsun yaşlı olsun dijital platformda muhabbet etmeyi hepimiz çok severiz. Bu nedene bağlı olarak da chat sitelerine gireriz. Bu chat sitelerinde neler olmalı veya neler bulunmamalı bu makalemde sizler için anlatmak istedim. Umarım yazım faydalı olur Bunları maddeler halinde sıralamak istiyorum
1. Sohbet ortamı öncelikle her din, dil, ırk, mezhep ve görüşten; değişik memleket ve yörelerden gelen tüm saygı ve seviye dahilinde muhabbet etmek için hizmet verir. Bu nedenle kimse kimseyi tercihleri nedeniyle yadırgayamaz. Ve yine hiç kimse kimseyle dalga geçmek sureti ile küçük göremez.
2. Sunucumuzda hiç kimse kimseye hangi sebep olursa olsun küfredemez, argo ifadeler kullanamaz. Bu ifadeleri kullanan yetkili veya yetkisiz kim olursa olsun Sohbet Mekanı dan derhal uzaklaştırılır.
3. Kim olursa olsun nick şifrenizi, telefon numaranızı, kişisel bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın. Sonra başınıza sıkıntılı bir durum geldiği zaman bizleri suçlamaya kalkmayın.

Sohbet Ortamı

4. Sanal sohbet ortamı içinde bir kişiden hoşlandıysanız ve duygularınıza karşılık bulamadıysanız o kişiyi illa benle sevgili ol diye zorlayamazsınız. Kimse kimseye aşık olmak zorunda değildir bunu sakın unutmayınız.
5. Radyoda dj olan arkadaşımız istek parça çalmıyor ise illa istediğim şarkıyı çalıcaksın diye tehdit edip diretemezsiniz.
6. Kim olursa olsun saygı içerisinde muhabbet etmelisiniz. Kaos ve kavga çıkararak içinde bulunduğunuz mekanın düzen ve huzurunu bozmaya hakkınız yoktur.
7. Gereksiz sorularınızla yönetim kadrosundaki arkadaşlarımızı oyalamayınız.
8. Yetkili olduğunuz takdirde yetkim var diye haksız yere kimseyi siteden atamazsınız, kişisel problemleriniz için yetkiye güvenip yanlış işler yapmayınız.

Sohbet Odaları

9. Kimseyi özelden olsun genelden olsun taciz edemezsiniz. Eğer size özelden veya genelden taciz mesajları geliyorsa /ignore nick komutu ile o kişinin ne olursa olsun size yazmasını engellemiş olur, rahat edersiniz.
10. Sisteme girerken almış olduğunuz kullanıcı adınız küfür,argo, cinsellik, terör propagandası veya vatanın bütünlüğüne, örf, adet ve geleneklerimize hakaret içen ifadeler olmamalıdır.
11. Açılmış olan bir muhabbete dahil olduğunuzda görüş ve düşüncelerinizi düzgün ifadeler kullanarak söyleyiniz. Ters ve ukala tavırlar bireylerin sizden nefret etmesine ve dışlamasına sebebiyet verir, bu da hiç hoş bir durum olmaz. ALLAH’A Emanet oLun.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni Sohbet Odaları

Yeni Sohbet Odaları

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?