google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
X
X tarafından gönderildi.

okunma sayısı 824 okuma
yorum sayısı yorum yok

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri

– Selamlar arkadaşlar bugün sizlere Sıla Muhbir Sözleri ile başbaşa bırakmak isterken birde Sohbet Odaları Sitemizden bahsetmek istiyorum.

Gerçekten geçtigimiz senelerde çıkan bir şarkı ama hala dinlenmekte sözleri çok güzel insanı alıp götürüyo
zaten sılanın bütün parçaları mükemmel Eş değersiz gerçekten sözlerini buraya yazarken Aklımda kalan değilde hem okuyup hem yazmak istedim içimden böyle geldi bugün.

Sıla Muhbir


Kalp Kırıyor Hergünün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi vardığı yerden kalbim durdu durmaz dar vakit.. Sanki serde bişey soldu ahtımdan hafif Sorma ben inim inim inliyorum Sen susdukca geberiyorum! geeberiyorummm! sürç i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum Konuşanlara özeniyorum Sorma ben iinim inim inliyorum sen susdukca geberiyorum geberiyorum.. sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum.

Diline dolanmış bahaneler bahane degil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alacıgın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk.. sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler hüngür hüngür ağladım senin alacagın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk.. sanada aşk olsun Muhbir’miş kelimeler.. Sorma ben inim iinim inliyorum Sen susdukca geberiyorum geberiyorummm Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum sen susdukca geberiyorum geberiyorum Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum
Sorma ben inim inim inliyorum..
Sen susdukca
Geberiyorum Geberiyorum…
Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin
Konuşanlara özeniyorum.
Konuşanlara Özeniyorum …

Sohbet

– Mükemmel bir ses mükemmel bir yorum inanilmaz derecede çok güzel bir ses.. hayarnım seni dinlerken mükemmel bir parça söylemişsin.. Sesine kurban Sıla’m.. Sizleride Mobil Sohbet Sitemize bekliyoruz Kaliteli olan Sohbet sitemizde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden giriş yapabilir Sohbet Edebilir radyoda şarkılardan istek istiye bilirsiniz djlerimizden amacımız güzel bir alan. ve hep böyle olsun istiyoruz vede sizlerinde desteklerini bekliyoruz kesinlikle sizlerden ücret vb talep edilmicektir. Sohbet Chat Sitemizde sizlerleyiz ALLAH’A Emanet olun.

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?