google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
X
X tarafından gönderildi.

okunma sayısı 858 okuma
yorum sayısı yorum yok

Müslüm Gürses Yakarsa Bu dünyayi garipler yakar Şarkı sözü

Müslüm Gürses Yakarsa Bu dünyayi garipler yakar Şarkı sözü

– Hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere bu şarkıyı yayınlamak istedim.

Müslüm Gürses 5 Temmuz 1953 doğumluydu ve şarkılarıyla insanları mest etmeye başladı bildigim bütün parcalarını sizlere yazmak isterdim ama bugün Müslüm Gürses Yakarsa bu dünyayi garipler yakar Şarkı sözü ile başlamak istedim O güzel şarkıyı kendi ellerimle tekrardan buraya dökmek istedim gerçekten mükemmel bir parca..
Şimdi sizlere
-*

Müslüm Gürses Yakarsa Bu dünyayi garipler yakar

Sözleriyle baş başa bırakmak istiyorum.

Müslüm Gürses: Hor görülenlerin Tanrım isyanıdır bu sevip sevilmeyenlerin feryadıdır bu Hor görülenlerin isyanıdır bu sevip sevip sevilmeyenlerin feryadı bu düzensiz dünyanın günahıdır düzensiz dünyanın günahdır bu yakarsa bu dünyayı garipler yakar yakarsa bu dünyayı garipler yakar isyan ede ede olduk günahkar mutluluk bizlere uzaktan bakar isyan ede ede olduk günahkar Mutluluk bizlere uzaktan bakar tanrım

bu dünyayı başka kim yakar yakarsa bu dünyayı garipler yakar.. Tanrım bu dünyayı başka kim yakar yakarsa dünyayı

garipler dünyayı.. Dertleri içine içine sıgmıyorlar hayatta ümidi kalmayan onlar dertleri içine içine sığmayan onlar hayatta ümidi kalmayan onlar.. Sürüne sürüne yaşayan onlar Sürününe sürüne yaşayanlar onlar.. Yakarsa dünyayı Garipler yakar. Yakarsa Dünyayı Garipler yakar iSyan ede ede olduk günahkar Mutluluk bizlere uzaktan bakar isyan ede ede olduk günahkar mutLuluk Bizlere uzaktan bakar Tanrım Bu dünyayı başka kim yakar ? Yakarsa Dünyayı Garipler yakar Tanrım bu dünyayı başka kim yakar?? yakarsa Bu dünyayı Garipler yakar..
Yakarsa Bu dünyayı garipler yakar..

Ah be müslüm Baba söylerken bile insanı ağlatıyorsun sizlerde dinlemek isterseniz Sohbetederiz linkine tıklamanız yeterli olacaktır evet arkadaşlar Çok güzel şarkılara eşlik etmiş ve milyonlarca insanların gönlünde taht kurmayı başarmıştır Müslüm gürses vede takvimler 3 Mart 2013 gösterirken Müslüm gürses akciger yetmezligi yüzünden mefat etmiştir vede hayatını gözlerini yummuştur O tarihde ben bile cenazesine gittim vede milyonlarca insanlar oraya akın ettiler vede son yolculuguna ugradık ve şarkılarıyla herzaman kendini hatırlattık ve hatırlatmaya devam ediceğiz gelecek nesiller bile bu şarkıları dinlemeye devam edicegine inanıyorum ALLAH rahmet eylesin Müslüm Gürses Mekanın Cennet olsun..

Müslüm Gürses Yakarsa Bu dünyayi garipler yakar Şarkı sözü

Müslüm Gürses Yakarsa Bu dünyayi garipler yakar Şarkı sözü

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?