google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
X
X tarafından gönderildi.

okunma sayısı 822 okuma
yorum sayısı yorum yok

Ferhat Göcer Yıllarım Gitti Şarkı sözü

Ferhat Göcer Yıllarım Gitti

– Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar bugün Sizlere Aşk Şarkısı olan Ferhat Göcer yıllarım gitti şarkı sözü nü yazmak istedim bugün duygularım böyle bir andaydı vede Sohbetederiz Sayfama girdim yazmak istedim içimden. Şimdi sizlere o güzel parcayLa başbaşa bırakmak istiyorum

Şimdi Ferhat Göçer Yıllarım Gitti

#Ferhat Göçer Kendimle Yüzleştim : Kimleri Sevdik Kimleri Sildik.. Kimlerin peşine düştük genç ömrümüzde yüz göz olduk yar seninle sözümüzü esirgemez olduk yüz göz olduk yar seninle sözümüzü esirgemez olduk gençligimi geri verseler.. bu kez en çok kendimi severim veririm o yaride kime sevdirirse sevdirsin kimi öldürürse öldürsün kimi güldürürse güldürsün Umrumumda degil kaşı gözü gül yüzü Yıllarım Gitti..

Yillarım Gitti.. Bir düşün niye geldik bu güne diye kimlerin sözüne gittik genç ömrümüzde yüz göz olduk yar seninle

sözümüzü esirgemez olduk yüz göz olduk yar seninle sözümüzü Esirgemez olduk . gencligimi geri verseler bu kez en cok

kendimi severim veririm o yaride kime sevdirirse sevdirsin kimi öldürürse öldürsün kimi güldürürse güldürsün umruumda degil

kaşı gözü gözü gül yüzü yıllarım gitti.. Yıllarım Gitti Gençligimi geri verseler bu kez en çok kendimi severim veririm o yaride kime

sevdirirse sevdirsin kimi öldürürse öldürsün kimi güldürürse güldürsün umrumda degil kaşı gözü gül yüzü yıllarım gitti yıllarım gitti..

Sizlerde 7/24 Aşk Şarkısı dinlemek istermisiniz? O zaman Sizleride Sohbetederiz Sohbet sitemize bekliyoruz arkadaşlar amacımız burada Güzel bir sohbet alanı oluşturmak ve sizleride burada bekliyoruz Ferhat Göcer Yıllarım Gitti Parcasınıda yazmak istedim sizleride bekliyorum arkadaşlar.

Sohbet Sitesi

– Ücretsiz Sohbet sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar sizleride bekliyoruz burada türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte bizler Bedava Sohbet Ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz kim bilir belkide aynı mahallede yada aynı şehirde yada yakın illerde insanlarla burada karşılaşıcaksınız yeni dostluklara yeni arkadaşlıklara belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz burada sizleride bekliyoruz arkadaşlar niyetimiz burada Aile ortamı Oluşturmak vede bunun için sizlerinde desteklerine ihtiyacımız var destekden kastımız kesinlikle sizlerden ücret talep etmıyoruz ‘Akıl akıldan üstündür’ mantıgıyla yola cıktık ve sizlerinde fikirlerine ihtiyacımız var Mobil Sohbet Ortamı Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir şekilde giriş yapabilirsiniz vede Sohbet Odaları Sitemizde Sohbet Edebilir radyo kanalımızda dj lerimizden istek istiye bilir kaliteli sohbet sitemizde sizlerde buluna bilirsiniz ALLAH’A Emanet olun arkadaşlar.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Ferhat Göcer Yıllarım Gitti Şarkı sözü

Ferhat Göcer Yıllarım Gitti Şarkı sözü

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?