google plus
facebook ile paylaş
twitter ile paylaş
w
X
X tarafından gönderildi.

okunma sayısı 979 okuma
yorum sayısı yorum yok

Ebru Gündeş Vatan Şarkı sözleri

Ebru Gündeş Vatan Şarkı Sözleri

– Sohbet sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere bugün – Ebru gündeş vatan şarkı sözleri ile günümüzü açmak istedim Sohbet chat Sitesi.

Evet arkadaşlar makaleme hoşgeldiniz Ebru gündeş Bu şarkıyı ilk piyasaya sundugunda bir çok kişinin ilgisini cekmişti
çünkü sözleri her kesimi anlatıyordu özellikle aşk acısı cekenler için inanılmaz bir parcaydı karşılıksız aşkların şarkısı Vatan Diger sanatcılarda söylemiş ama ebru gündeş başka söylüyor.. işte o size güzel sözler.

Ebru Gündeş VATAN


Kalbime Sen anlat ayrılıgı ben yapamam o seni başka biliyor ölsemde anlatamam.. Bitti desem Gitti desem kim inanır allahını seversen deli olma yapma lütfen ben diye birşeymmi kalır sen gidersen ben seni varlıgınla ben senin yoklugunla ben seni durumda sevmişim . Sen bunu görmesende hakkını vermesende ben senin kollarını VATAN bilmişim..
Ben seni varlıgınla ben seni yoklugunla ben seni her durumda sevmişim sen bunu görmesende hakkını vermesende ben
senin kollarını vatan bilmişim.. ne güzel şarkı degilmi arkadaşlar kısada olsa güzel.. devam ediyorum.. Aklında ne varsa koy bir yere Dön geri. biz senle başka birşeydik birtanem hani?? bitti desem gitti desem kim inanır allahını seversen!! Deli olma yapma lütfen 🙁 ben diye birşeymi kalır sen gidersen ? Ben seni varlıgınla ben seni yoklugunla ben seni her durumda sevmişim.. Sen bunu görmesende hakkını vermesende ben senin kollarını VATAN bilmişim.. ben seni varlıgınla ben seni yoklugunla ben seni her durumda sevmiştim Sen bunu görmesende hakkını vermesende ben Senin kollarını vatan bilmişim.

ben seni varlıgınla ben seni yoklugunla
ben seni her durumda sevmişim..
sen bunu görmesende hakkını vermesende
Hakkını vermesende Ben Senin
Kollarını VATAN Bilmişim…

www.sohbetederiz.org sohbet sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlerde kaliteli sohbet etmek isterseniz bizler burada olacagız 7/24 Sohbet olan sitemizde sizleride bekliyoruz

Sohbet sitesi

– evet arkadaşlar sizlere hemen hemen tüm türkiyenin sohbet ettigi alana davet etmek istiyorum ücretsiz olarak giriş yapabiliceginiz Sohbet sitesi Sizlerin hizmetindedir Mobil Sohbet dende dilediginiz akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz Bizler burada Chat odaları sitemizde Sohbet Ediyoruz ve sizleride bekliyoruz ALLAHA Emanet olun.

Ebru Gündeş Vatan Şarkı sözleri

Ebru Gündeş Vatan Şarkı sözleri

önceki sohbet yazısı
Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
sohbet etiketleri
benzer yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?